Može li se vjerovati generalima, drugi dio???

Da budem jasan kao dan, osobu koju podržava Jozo Ivančević i njegova kriminalna skupina pa makar to bio general pa i kardinal, ja nikada podržati ne mogu!!!
Da ti kandidati znaju tko im je potpora i ako su moralni i s obrazom, sami bi odustali od kandidature ili odbili njihovu potporu!!!

Piše: Ivan Filipović

Za one koji ne znaju ili znaju, a prave se da ne znaju, moram ponoviti neke događaje.
Sjetimo se općih izbora iz 2010. godine, orilo se “NEĆU IZDAT JA”, parola pod kojom je nastupao general-podoficir Živko Budimir.
Ogrnut lažnom parolom, potpomognut HSP-om, tih predizbornih mjeseci grmio je “NEĆU IZDAT JA”.
I izdade, izdade najgore što može!!!
Sjećam se nastupa u Prozoru i tih lažnih parola, to je bilo sukladnu ondašnjem HSP-u, licemjerno, izdajnički i interesno!!!
Bio je Predsjednik Federacije taj mandat, statistika kaže najgora uprava Federacije ikada!!!
Ta skupina okupljena oko HSP i Lijanovića je tvorila vlast Federacije taj mandat.
Osim što su SDP-u predali ministarstvo koje pripada Hrvatima, ta Vlada je završila katastrofalno i kriminalno!!!
Dopredsjednik Vlade u zatvoru!
Predsjednik Federacije pod istragom!
Srušeno pravilo dvije trećine u Domu naroda!
I još čitav niz kriminalnih djela koje nikad nisu procesuirani!
Dakle, general-podoficir bez obraza i časti proda sve i dobro unovči!!!
Zanimljivo je što je tada ta koalicija nastupala kao “spasitelji” Hrvata.
Tvrdili su da samo oni mogu zaštiti interese Hrvata u BiH.
Sve ostalo je povijest.
Evo ga, povijest se ponavlja.
Stvorila se nova koalicija s misijom “spasa” Hrvata.
Obećaše kandidata za člana predsjedništva s znanstvenim titulama i karizmom, kad ono opet general!??
Kao što sam rekao i u prvom pisanju, ne znam puno o ovome generalu, ali znam da nije ni blizu obećanoga!!!
Znam da nije ni jednoglasni izbor te petorke!!!
Znam da nije iz znanstvenih krugova, naprotiv, iz obavještajno sigurnosnih krugova je s kojima Hrvati nemaju dobra iskustva!!!
Nemam namjeru ovim ćoravim analnim speleolozima objašnjavati, izbori su slobodni.
Ali moram ponoviti svoj stav, a on je, OSOBU KOJU PODRŽAVA JOZO IVANČEVIĆ I NJEGOVA KRIMINALNA SKUPINA JA NE MOGU PODRŽATI!!!
Ali i čitava ova kombinacija podrške i koalicije nije mi jasna!???
Dakle, izbori su tajni i neka bira tko što hoće, ali neke stvari ne mogu ne reći!!!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)