Hrvatska sramota!!!

Ono što je u drugim zemljama nezamislivo, u Hrvatskoj je sasvim “normalno”, pljuvanje i blaćenje države u kojoj i od koje živite!!!

Piše: Ivan Filipović

Hrvatice i Hrvati u Hrvatskoj, lijepo vam je započelo Došašće, a ako se po jutru dan poznaje onda vam se ne piše dobro.
Dakle, u prvu nedjelju Došašća Hrvatskom su defilirale komunističko četničke horde noseći razna obilježja i zastave četničke i jugoslavenske i natpise svih sadržaja pa čak i onaj koji zagovara “balkan bez država, granica i nacija”!!!
Eto dakle, to je Hrvatska u kojoj vi živite!
To je Hrvatska za koju smo se i mi borili!!!
To je Hrvatska za koju su i naša braća krv prolijevala!!!
Ali eto, prepustili ste ju onima protiv kojih smo se borili.
Dakle, Došapće je nagovještaj Božića, a Božić je dan kad se Bog utjelovio i u liku malog djeteta došao na ovaj svijet, ne da vlada svijetom nego da spasi svijet.
I evo, to Došašće već više od dvije tisuće godina vjernici kršćani s radošću dočekuju, proživljavaju i žive.
Hrvatska još uvijek na papiru slovi kao katolička zemlja gdje se na popisu preko 80% žitelja Hrvatske izjašnjavaju kao katolici.
Onda je malo čudno 80%-na katolička zemlja, a kad gledaš ulice većih gradova u Hrvatskoj ma prvu nedjelju Došašća, ispada najveća komunističko četnička zemlja na svijetu!!!
S pravom se postavlja pitanje, što tu ne štima?
Ne štima puno toga.
Kako je moguće da u jednoj 80%-noj katoličkoj zemlji, onih 20% nekatolika ili u jednoj zemlji u kojoj se preko 90% izjašnjavaju Hrvati i preko 80% katolici, da im tih dvadesetak posto onih drugih prave cirkus od države???
Dakle, ako su preko 90% u Hrvatskoj Hrvati onda je zaista zanimljivo kako onih 10% nehrvata mogu raditi ovakav cirkus od države?
Ili, ako je preko 80% katolika kako je moguće da onih dvadesetak posto nekatolika prave cirkus od prve nedjelje Došašća?
Mi jesmo i Hrvati i katolici kao vjernici odgajani da opraštamo, da se ne osvećujemo, međutim, i to ima granice, svugdje osim kod nas!!!
Zato i je ta manjina tako bahata i bezobrazna, osjetili su da smo mi popustljivi i da pored nas ovakvih mogu što hoće, i evo, to pokazuju to svakodnevno, a mi, zapravo vi u Hrvatskoj gluhi, nijemi!!!
Ima nešto tih “fejsbuk ratnika” ali nikoga da stane pred tu šačicu provokatora i da im kaže dosta, ako vam se sviđa Hrvatska u svoj svojoj punini, i kao nacionalna i kao vjernička država, uživajte, ako ne sretan put!!!
Očito je, vi za to nemate ni hrabrosti ni volje, e pa uživajte u tome što vam nameću!!!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)