Čestitke i poruka.

Hrvatima koji vole svoju Domovinu čestitam Dan državnosti.
Onima drugima poruka, mijenjajte adresu jer stvarnost promijeniti ne možete!!!

Piše: Ivan Filipović

No, imam i nekoliko pitanja za Hrvate i vlastodršce.
Što nas Hrvate čini tako jadnima poslije veličanstvene pobjede?
Oko ničega se ne možemo dogovoriti, ili barem ne oko ključnoga.
Jadna je vlast koja slavi i obilježava tuđe izmišljotine, a bježi od svojih istina i stradanja!!!
Jadni su vlastodršci koji ne poštuju državu na čijem su čelu i njezine svetinje!!!
Jadan je “predsjednik” koji ne poštuje državu na čijem je čelu i njezine važne nadnevke!!!
Može li se to dogoditi ikome osim nama Hrvatima???
Stoga, onima koji vole Hrvatsku čestitam, a ostalima poručujem potražite alternativu!!!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)