Jugoslavija je mrtva, Jugoslaveni rasturaju Hrvatsku!!!

Iza nas je još jedno natjecanje koje je postalo parada kiča!!!

Piše: Ivan Filipović

Naime, natjecanje za pjesmu Eurovizije je odavno ogledalo društvenog stanja kontinenta na koji se odnosi i na kojem se održava.
Već dugo tim natjecanjem hara sve ono što bolesti i nastranosti želi pretvoriti ili prikazati u nešto napredno.
Međutim, nije to tako samo na pozornici, to prati sve oko tog natjecanja.
Posebno je vidljivo kod glasovanja, poglavito onog od strane službenih žirija država sudionica.
Tamo gdje su odnosi među susjedima normalni i glasovanje ide u tom pravcu.
Najveće ocjene se daju susjedima, uglavnom.
Ali, tu isplivaju i neke bolesne stvari, podaništvo i mržnja.
Najbolji primjer su Hrvatska i Srbija.
Hrvatska kroz televizijski žiri pokazuje tko zapravo tamo odlučuje.
HRT-YUTEL je Srbiji dao 12 poena.
Srbija je Hrvatskoj dala 0 (NULA) poena!!!
Dakle, Hrvatska čijim mnogim institucijama pa i HRT-YUTELOM upravljaju jugo srpski kadrovi daju Srbiji 12 poena bez ikakve logike, osim podaničke i nostalgijske.
U isto vrijeme Srbija Hrvatskoj ne daje ni jednog poena, NULA!!!
Tu je na djelu jugo srpska nostalgija koja odlučuje u YUTELU i daje im najveći broj poena.
To je neprežaljena ljubav za propalom državom!!!
S druge strane, Srbija “Ustašama” ne daje ni poena, jer je mržnja jača od svega!!!
Dakle, U Hrvatskoj je, poglavito na HRT-YUTELU, na vlasti jugo srpska garnitura koja ne može prežaliti bivšu državu, a u Srbiji je na vlasti četnička struktura koja u svemu hrvatskome vidi USTAŠE!!!
Zapravo, te dvije strukture ne dijeli puno, tako bi se jednostavno opet udružili da nije naroda!!!
Narod, e to je nešto drugo.
Narod je sasvim drukčije glasovao i narod zna prepoznati pa i cijeniti dobro.
Uostalom, najveće države u Europi nisu dobile ni glasa ili vrlo malo od naroda jer narod prepozna!!!
Ipak, najčudniji je hrvatski narod koji ili ne prepoznaje ili ne želi maknuti neprijatelje Hrvatske s pozicija???
Nešto tu ne štima, Srbi sve hrvatsko nazivaju USTAŠKO i sve Hrvate USTAŠE, i tako se i ponašaju, ignoriraju nas do kraja!!!
S druge strane, Hrvati koji su doživjeli nedavno agresiju tih Srba i strašne pokolje u njima vide “braću” kojoj daju sve!!!
Tu je netko lud, tko zaključite sami!!!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)